Psişik Güçler/Ruhsal Enerjiyi Kullanma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psişik Güçler/Ruhsal Enerjiyi Kullanma

İçinizdeki Gücü Çıkarmaya Ne Dersiniz????

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)

4 posters
YazarMesaj
PrimoraK

PrimoraK

Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım) Empty
MesajKonu: Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)   Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım) I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:45 pm

1.Adım
Önce topunuzu nerde oluşturacağınıza karar verin ... İki elinizin arasında , diğer odada, üçüncü gözünüzde yada Çinde farketmez

Psi topu oluşturmak için Temel üç yöntem vardır... Bunların dışında sizde teknikler geliştirebilirsiniz...

2.adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verin ... Güneş , Ay , Yıldızlar , Dünya , vs.. Güneşten çektiğiniz enerji ile topunuz sıcak, Aydan çektiğiniz enerji ile soğuk olur... Dünyadan enerji çekmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızın altında olan bir şeyden enerji çekmek çok daha kolay olur...

3. Adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verdikten sonra sıra enerjiyi çekmeye gelir... Bu evre çok önemlidir ama biraz zamanınızı alır... enerjinin ayaklarınızın altından sürekli vucudunuza aktığını imajine edin ... Hemen bırakmayın birkaç dakika bu işleme devam edin...

4. adım

Biriktirdiğiniz enerjiyi kollarınıza , ordan avuçiçlerinize getirin... buarada enerji çekmeye devam edebilirsiniz... basıncı hissetmeye çalışın..Oluşturduğunuz topun sesini,görüntüsünü,ısısını hareketini imajine edin.

5. adım

Sıra topunuzu yoğunlaştırmaya geldi...Ellerinizi aşağıdaki şekildeki gibi birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın .. bunu yaparken her yaklaştırdığınızda topun yoğunlaştığını ve ellerinizle sıkıştırdığınızı düşünün...

6.Adım
Oluşturduğunuz topu istediğiniz yere istediğiniz şekilde fırlatabilirsiniz... bunu ellerinizi hareket ettirmeden yapabileceğiniz gibi fiziksel olarakta yapabilirsiniz... Fiziksel olarak atmak psikolojik açıdan işe yarıyor
тђє ρυηiรђєя

тђє ρυηiรђєя

MesajKonu: Geri: Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)   Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım) I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:17 pm

Thanks Smile
нiтмαη

MesajKonu: Geri: Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)   Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım) I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:24 pm

Çok güzel.Teşekkürler.
_.-'Fenomen'-._
Admin
_.-'Fenomen'-._

MesajKonu: Geri: Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)   Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım) I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:33 pm

bu yöntemin devamıda vardı.devamında hortum ve hava topu yapmayı gösteriodu
http://ruhsalchi.eniyiforum.org

Psi Ball Nasıl Yapılır? (adım adım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buz Topu-İce Ball
» Ateş Topu-Fire Ball
» Telepatik Bağ Nasıl Güçlendirilir
» Çakralarımızı Nasıl Açabiliriz?
» Reiki Nasıl Çalışır?