Psişik Güçler/Ruhsal Enerjiyi Kullanma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psişik Güçler/Ruhsal Enerjiyi Kullanma

İçinizdeki Gücü Çıkarmaya Ne Dersiniz????

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UFO'Lar Hakkında Bilgiler

2 posters
YazarMesaj
UltraPower

UFO'Lar Hakkında Bilgiler Empty
MesajKonu: UFO'Lar Hakkında Bilgiler   UFO'Lar Hakkında Bilgiler I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:40 pm

Söylenti-1-

Önceden Atlantis'deki Uygarlıkların Başka Kıtalar Ve Başka bir Yerden Başka bir Yere Gitmek İçin Kullandıkları Uçan Daireler.

Söylenti-2-

Bir Savaşta Almanya'nın Bir Grup Asker ve Bilim Adamıyla Antartika'da Üs kurup Burda Uçan Daire icad Edip Dünya'yı uzaktan izlemek için kullanıyorlar.ve Bazen insan Toplayı genellikle Çocuk olan bir Grup İnsan Üzerinde denemeler Yapıyorlarmış.

Şu Ana Akadar Bulduklarım bunlar Aslında NASA'nın Elindeki belgelerin Açığa Çıkmış Halleri bunlar Fakat Daha Fazla Bulursam Haberdar ederim.
_.-'Fenomen'-._
Admin
_.-'Fenomen'-._

MesajKonu: Geri: UFO'Lar Hakkında Bilgiler   UFO'Lar Hakkında Bilgiler I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:35 pm

ben şahsen inanıyorum Very Happy
http://ruhsalchi.eniyiforum.org
UltraPower

MesajKonu: Geri: UFO'Lar Hakkında Bilgiler   UFO'Lar Hakkında Bilgiler I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 10:38 am

Söylenti-2-'nin Olma Olasılığı %80 Miş.KiTApTan OkUduM.bUrDa pAylaŞTım:)SmileSmileSmileSmileSmile

UFO'Lar Hakkında Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası